Doprava

Způsob dopravy a platby v ČR a pro doručení na Slovensko
 
Nabídnout Vám můžeme níže uvedené kombinace dopravy a platby, kdy je při objednávání potřebné jednu z nabízených možností zvolit. Cena zvolené dopravy se Vám automaticky připočte k hodnotě Vaší objednávky, takže vždy uvidíte celkovou konečnou cenu.
 
V následující tabulce vidíte rychlý přehled cen jednotlivých doprav včetně případného poplatku za dobírku a přehledu dopravy zdarma. Níže pak naleznete podrobný popis jednotlivých doprav.
 
 Způsob dopravy ČR Dopravné Poplatek za dobírku Dopravné zdarma
 Osobní odběr - - -
 Zásilkovna - výdejní místa Kč 89,- Kč 40,- nad 3 000 Kč
 PPL - výdejní místa Parcelshop Kč 89,- Kč 40,- nad 3 000 Kč
 DPD - výdejní místa Pickup Kč 89,- Kč 40,- nad 3 000 Kč
 PPL - doručení na adresu
Kč 119,- Kč 40,- nad 3 000 Kč
 DPD - doručení na adresu
Kč 119,- Kč 40,- nad 3 000 Kč
 Způsob dopravy SK Dopravné Poplatek za dobírku Dopravné zdarma
 Zásilkovna SK - výdejní místa Kč 139,- Kč 50,- nad 5 000 Kč
 DPD SK - doručení na adresu Kč 229,- Kč 50,- nad 5 000 Kč

 

Osobní odběr
Osobní odběr je zdarma bez poplatků v partnerské prodejně Outdoor-a-sport.cz ve Slavičíně, kde bude objednávka vytvořená zákazníkem přes e-shop následně nachystána a zákazník bude informován o připravenosti zásilky k odběru. Vyzvednutí objednávek je možné v níže uvedeném čase a na uvedené adrese:
 
Po - Pá: 14:30 - 17:00, So: 10:00 - 12:30
Outdoor-a-sport.cz, Dlouhá 300 (vstup z ul. K. Vystrčila), 763 21 Slavičín, tel.: 778 528 964
 
Po předchozí telefonické či e-mailové domluvě je možné vyzvednout osobně i mimo uvedenou dobu. Je však nutné se vždy předem dohodnout. Zboží na uvedené prodejně není standardně skladem a je připravena k odběru výhradně až na základě objednávky zákazníka vytvořené přes náš e-shop.
 
Platbu za zboží při osobním odběru lze realizovat hotově nebo platební kartou. Platbu lze realizovat též kartou při vytvoření objednávky nebo převodem předem z bankovního účtu, avšak platba musí být připsána na našem účtu před realizací osobního odběru. 
 
Zásilkovna
Pokud chcete ušetřit na nákladech za zaslání Vaší objednávky ve srovnání s jinými přepravci a nemůžete převzít balík v dopoledních hodinách, je vhodné využít služby Zásilkovny, kdy si zásilku vyzvednete na Vámi vybraném výdejním místě v okolí Vašeho bydliště či zaměstnání v otevírací dobu vybraného výdejního místa. Vybírat můžete z široké sítě výdejních míst po celé ČR při tvorbě objednávky. Doručení na vybrané výdejní místo probíhá v horizontu 1 - 3 dnů od podání balíků na svozovém depu.
 
O připravenosti zásilky k odběru budete informováni SMS zprávou a emailem. Po tomto oznámení je nutné provést vyzvednutí nejpozději do 7 dnů. Pro vydání zásilky se vyžaduje sdělení hesla, které Vám bylo zasláno v oznámení o připravenosti zásilky k vyzvednutí.
 
Tuto službu lze uplatnit pouze pro zboží:
- maximální hmotnost zásilky: 5 kg,
- maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm,
- maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm),
- minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm.
 
Platbu objednávky s dopravou přes Zásilkovnu lze realizovat převodem předem, platební kartou přes platební bránu Shoptet Pay nebo dobírkou. Tento nejlevnější způsob dopravy je tak určen pro ty zákazníky, kteří to se svou objednávkou myslí vážně.
 
Balíková přepravní služba
U doručení přepravní službou PPL nebo DPD si můžete zvolit dva způsoby doručení:
 
1) Doručení na výdejní místa Parcelshop v případě PPL nebo výdejní místa Pickup v případě DPD. Tato doprava je levnější a je vhodná pro ty, kteří si nemohou zásilku převzít na své adrese v průběhu dne a je tak lepší ji nechat uložit na výdejním místě, kde si ji můžete vyzvednout odpoledne třeba při cestě z práce.
 
2) Doručení na adresu probíhá následující pracovní den po odeslání v rozmezí od 8:00 do 18:00. Dodání je možné na Vaši adresu domů nebo případně do zaměstnání, pokud máte možnost si balík převzít v pracovní dobu a je to pro Vás snažší. V tomto případě je pak nutné vyplnit v objednávce zvlášť dodací adresu, pokud se bude lišit od fakturační. Pro úspěšné doručení je potřeba součinnosti zákazníka následující den po odeslání, tedy být k dispozici pro předání zásilky na uvedené adrese. Pokud Vás přepravce nezastihne, doručí balík na nejbližší výdejní místo a tam je potřeba si jej následně vyzvednout. Je tedy nutné dobře zvážit výběr dopravy a následně zajistit převzetí.   
 
Způsob dopravy a platby na Slovensko
Na Slovensko je dodání zajištěno přes přepravní službu GEIS/DPD s úhradou kartou přes platební bránu Shoptet Pay nebo dobírkou. Dodání na Slovensku probíhá v rozmezí 2 až 3 dnů od odeslání zásilky z našeho e-shopu.
 
Druhou možností je využití výdejních míst Zásilkovna s úhradou kartou přes platební bránu  Shoptet Pay nebo dobírkou, kdy si zásilku vyzvednete na Vámi vybraném výdejním místě v okolí Vašeho bydliště či zaměstnání. Vybírat můžete z široké sítě výdejních míst při tvořbě objednávky. Doručení na vybrané výdejní místo probíhá v horizontu 1 - 3 dnů od podání balíků na svozovém depu.
 
O připravenosti zásilky k odběru budete informováni SMS zprávou a emailem. Po tomto oznámení je nutné provést vyzvednutí nejpozději do 7 dnů. Pro vydání zásilky se vyžaduje sdělení hesla, které Vám bylo zasláno v oznámení o připravenosti zásilky k vyzvednutí.
 
Tuto službu lze uplatnit pouze pro zboží:
- maximální hmotnost zásilky: 5 kg,
- maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm,
- maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm),
- minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm.