Zakázková výroba

Hledáte vhodné dárky pro své zaměstnance, zákazníky nebo obchodní partnery? Chcete doplnit či obnovit šatník ve Vašem sportovním klubu nebo firmě? V těchto i dalších případech se neváhejte obrátit na naši společnost. Rádi Vám sestavíme nabídku na míru.

Mimo klasickou kolekci nabíztubeíme zakázkovou výrobu dle požadavků zákazníků četně aplikace vhodného typu loga s ohledem na vybraný materiál a výrobek. Naše služby zakázkové výroby určitě využije široká škála sportovních klubů, reklamních agentur, obchodních a průmyslových odvětví. Zde uvádíme nejběžnější příklady.

Mezi oblíbené produkty zakázkové výroby z naší nabídky patří rychleschnoucí ručníky, tubusy (multifunkční šátky) a čepice, které mohou být vhodným prezentem pro Vaše zaměstnance a obchodní partnery. Ručníky lze vyrobit v různých barvách, rozměrech. Ručník i transportní obal lze opatřit logem klubu či firmy. V případě tubusů lze vytvořit individální design s různou pestrostí barev. Podobně je tomu i u čepic.

U ponožek se pak vychází ze stávajících modelů, které lze barevně upravit a také doplnit nějakým Vašim logem či názvem firmy.zakazka_res

S ohledem na specifika jednotlivých poptávek zpracováváme každou nabídku individuálně. Termíny řešení se pak odvíjí od konkrétního zadání, typu produktu a náročnosti zpracování. Pokud budete zvažovat zakázkovou výrobku, se svou poptávkou neotálejte. Proces realizace není komplikovaný, ale svůj čas si to vybere. Doporučujeme začít vše řešit dříve a mít zakázku vyrobenou raději s předstihem než pozdě.

Po obdržení Vaší poptávky se totiž rozběhne kolečko diskuzí, které jsou na počátku to nejdůležitější, aby se následně mohla spustit samotná výroba. Každopádně je potřeba zachovat níže uvedený postup:

- Předběžné emailová či telefonická komunikace pro základní definování požadavků zákazníka.
- Ujasníme si Vaše potřeby a doporučíme vhodné materiály a produkty.
- Zpracujeme cenovou kalkulaci a vizualizaci zakázky (grafický náhled loga na hotovém výrobku z nabídky, popřípadě nákresu).
- V případě větších zakázek lze zhotovit fyzické vzorky včetně log a jiné grafiky před samotnou hlavní výrobou.
- Výroba odsouhlasených výrobků dle Vašich představ.
- Distribuce výrobků k Vám.
 

Zaujala Vás naše nabídka? Tak nás neváhejte kontaktovat buď na e-mailové adrese info@florescz.cz, případně telefonicky na čísle 777 487 401 nebo využitím formuláře níže. Děkujeme.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: