O nás

FLORES je česká značka sídlící v Bílých Karpatech, která zákazníkům přináší výrobky pro outdoorové a sportovní aktivity. Jedná se o produkty, které vyvíjíme na základě svých osobních zkušeností a testování. První výrobek - ponožky FLORES Daily - jsme uvedli na trh již v roce 2013.

Cílem značky FLORES je nabídnout zákazníkům kvalitní a funkční výrobky, na které bude spolehnutí při každé outdoorové či sportovní akci.

Hlavními produkty jsou aktuálně ponožky z funkčních vláken a z merino vlny pro outdoorové a sportovní aktivity. V sortimentu naleznete také veselé ponožky pro běžné každodenní užití. Velké oblibě se dlouhodobě těší naše merino ponožky vyráběné z ovčí vlny merino od předního švýcarského výrobce textilních vláken Schoeller.

Ve výrobě ponožek kladem důraz na kvalitu a precizní zpracování, díky čemuž získávají naše ponožky dlouhou životnost. Veškerá výroba ponožek probíhá v České republice, a tak se kvalitě ponožek věnuje pozornost v průběhu celého procesu výroby. Celý proces je zakončen důslednou kontrolou, takže se k Vám dostane jen ten nejkvalitnější výrobek.

Kromě ponožky vyrábíme v České republice také zimní čepice a sportovní čelenky v pestrých barevných kombinacích. Své místo na trhu si také vydobyly impregnace a prostředky na ošetřování obuvi.

Doufáme, že si Vás naše značka také získá a budete se k našim výrobkům vracet i se svou rodinou či přáteli.